Miloň Dvořák

Miloň Dvořák

kontakt: milon.dvorak@seznam.cz
web: milon.modry.cz

Zajímavá nabídka pojištění od ČMMJ

Vážení,
v souvislosti se změnami v ČMMJ, z.s. a v HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s., a dále v návaznosti na naši účast na většině sněmů OMS, kde mnozí z vás byli zúčastněni, bychom velmi rádi navázali na započatou činnost související s rozšiřováním a zlepšováním našich služeb pro členy ČMMJ, z.s.
Jak jistě víte, naše společnost HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s. je již více jak 20 let na pojistném trhu České republiky, nabízí své produkty myslivecké veřejnosti a vzhledem k tomu, že jsme stavovskou pojišťovnou myslivců, máme v těchto produktech velmi dobré a dlouholeté zkušenosti.
V současné době spravujeme víc jak 65 tis. pojistných smluv našich myslivců.
Pro další období přicházíme s řadou produktů, po kterých myslivecká veřejnost volá. Tímto si Vás dovolujeme oslovit s naší nabídkou. Pro rok 2018 jsme pro členy ČMMJ, z.s. připravili nové produkty (STANDARD a EXCLUSIVE).Podrobnější informace přikládáme v příloza.
Dalším novým produktem je Pojištění společného lovu, kdy předmětem tohoto pojištění je ochrana pořadatele společného lovu proti újmámvzniklým při pořádání společného lovu, které nepokrývá individuální povinné pojištění odpovědnosti při provádění myslivosti dle zákona o myslivosti č. 449/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Lze dopojistit i účastníky společného lovu na úraz (honce, apod.) a lovecký psy na úraz/úhyn až na částku 15 000,-Kč. Podrobnější informace viz. příloha.
Dovolíme si vyjádřit přesvědčení, že uvedené produkty vzhledem k jejich ceně i kvalitě pojistných limitů jsou velmi zajímavé. Tento nový produkt je výsledkem spolupráce s partnery a přináší na pojistný trh velice zajímavé a cenově dostupné pojištění s dostatečnými limity plnění.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
S pozdravem,
Podpis_Obrdlíková_1.jpg
nové produkty pro členy ČMMJ.pdf  159.35kB
Pojištění pro myslivce
spol.lov.pdf  80.4kB
Pojištění společných lovů

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (78 | 49%)
webmaster: Miloň Dvořák
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one